Atlastek

Atlastek Teknoloji Bilişim ve İnovasyon A.Ş.

Atlastek bir DİAS Şirketler Grubu iştirakidir.

Atlastek, DİAS Şirketler Grubu tarafından geliştirilen Ürün Takip Platformu’nun teknolojik altyapısını tasarlayan, güncelleyen ve farklı sektörler için özelleştiren dijital teknolojiler şirketi olarak ayrı yapıya kavuşmuştur.

Alanında oldukça yetkin teknoloji ekipleri ile sadece geçmişten bugüne sürmekte olan değil, gelecekte de oluşabilecek risklere ve eylemlere karşı ürün takip teknolojilerini, güçlü ve ölçeklendirilebilir şekilde tasarlamaktadır.

Atlastek, farklı alanlardaki sektör ve proje ihtiyaçlarına göre yazılım ve donanım çözümleri geliştirmektedir. Proje konusuna en uygun ürün işaretleme ve/veya takip teknolojisinin belirlenmesi (etiketleme, doğrudan işaretleme, serileştirme, toplu işaretleme, vd.), bu çözümün uygulanmasına yönelik gereken donanımların saha için tasarlanması ve geliştirilmesi Atlastek’in uzmanlık alanlarındandır. Tasarlanan ve uygulanan çözümün tüm paydaşlarının entegre bir platform üstünde uyum içinde çalışmalarına olanak veren ana yazılım ve ilgili modüllerinin, mobil uygulamaların hayata geçirilmesi, işletimine destek verilmesi ve sürekli geliştirilmesi de Atlastek’in proje teslim çalışmalarına dahildir. Projenin özel ihtiyaçlarına yönelik yeni uygulamalar tasarlanması ve gerektiğinde ödeme sistemlerinin geliştirilmesinin de yapılması geniş hizmet kataloğu arasındadır.