BANDROL ÜRETİMİ

BANDROL ÜRETİMİ

Yeni nesil bandroller, özel bir mürekkep teknolojisiyle geliştirilerek ürünlerin kopyalanması engellenmektedir. Bandroller, ürün izleme ve takip sistemlerinin kilit noktasıdır. Tütün ve alkollü ürünler üzerinden alınan vergiler, vergi kalemleri içinde önemli bir paya sahiptir. Ek olarak, kaçak tütün ve sahte alkollü içecekler insan sağlığı üzerinde de büyük bir tehdit oluşturmakta ve söz konusu tehdit unsurları ile mücadele bazı zorlukları da beraberinde getirmektedir. DİAS Şirketler Grubu olarak, İzmir Bağyurdu Organize Sanayi Bölgesi içerisindeki 8 bin metrekarelik alanda, Avrupa’nın en büyük yüksek güvenlikli üretim tesisinde yeni nesil bandrol üretimimiz ile size bu zorlukların önüne geçmenin kolay yollarını sunmaktayız.

Sahtecilikle mücadele misyonumuzla geliştirdiğimiz bandroller, özel bir mürekkep teknolojisi kullanılarak üretilmektedir. Bandrollere eklenen bu özel mürekkep, ürünlerin kopyalanmasını engelleyerek güvenilir şekilde piyasaya sürülmesini sağlamaktadır. Taklit edilemez nitelikte üretilen yeni nesil bandroller, özel denetim cihazlarıyla tespit edilerek ürünün ne kadar üretildiği kolayca belirlenmekte ve sahte ürün ile vergi kaçakçılığının önüne geçilmektedir.

Seri üretim yapan işletmeler, vergi güvenliğini sağlamak amacıyla ürünlerini mutlaka bandrol ile işaretleyerek ürün izleme sistemlerini aktif etmeleri gerekmektedir. DİAS Şirketler Grubu’nun sunduğu çözümler sayesinde ürünleriniz üst düzey koruma altına alınmaktadır.