GSM2 İnovasyon

GSM2 İnovasyon Sistemleri ve Teknoloji A.Ş.

GSM2 bir DİAS Şirketler Grubu iştirakidir.

GSM2, DİAS Şirketler Grubu tarafından geliştirilen Ürün Takip Platformu’nun farklı sektörlerde uygulamasını yapan, operasyonunu geliştiren ve takip eden grup şirketidir.

Bu takip teknolojilerindeki işaretleme çözümlerinin fiziki üretimi ve sahada uygulama operasyonlarını yöneten GSM2, İzmir Bağyurdu Organize Sanayi Bölgesi içerisinde 10 bin metrekare alanda, Avrupa’nın en büyük yüksek güvenlikli üretim tesisini oldukça hızlı bir sürede kurmuş ve faaliyete geçirmiş, bu tesiste 150 personeli ve özel teknolojileri ile akıllı etiket üretimi yapmaktadır.

Bu tesiste özel baskı teknolojileriyle ürettiği, kopyalanamaz ürünler bugün Kamu Sektörü tarafından kullanılmaktadır.

GSM2, mevcut ve potansiyel projelerdeki hedefleri ile Ürün Takip Platformlarının farklı sektörlerde etkin şekilde uygulanmasından sorumlu ve bu konuda yetkin grup şirketidir.

Ürün İzleme ve Takip Sistemleri

Yüksek güvenlikli ürün izleme ve takip sistemleri geliştirerek kayıt dışı ekonomiyle mücadele edilmesini kolaylaştıran GSM2; özel mürekkep, güvenlikli kâğıt ve gelişkin baskı teknolojileri sistemlerinin birlikte kullanıldığı İzmir Bağyurdu Organize Sanayi Bölgesi’ndeki ISO 14298 sertifikasına sahip G-Level üretim tesisinde ürettiği güvenlikli ve akıllı etiketler sayesinde yılda 11 milyarı aşan adette ürünün izlenebilmesini sağlamaktadır.

GSM2; güvenlikli etiket, özel güvenlikli mürekkep, güvenlikli özel kod, kimlik doğrulama cihazları ve üretim hattı kimlik doğrulama çözümleri gibi hizmetleri sayesinde kayıt dışı ticari faaliyetlerin önüne geçebilmeyi ve halk sağlığını olumsuz etkileyen sahte ürünlerin yayılımını engellemeyi amaçlamaktadır.