GSM2 İNOVASYON, HR NETWORK ETKİNLİĞİNDE YER ALDI
HABER DETAYI

GSM2 İNOVASYON, HR NETWORK ETKİNLİĞİNDE YER ALDI

GSM2 İnovasyon, HR Network Etkinliğinde Yer Aldı

GSM2 İnovasyon, HR Network Etkinliğinde Yer Aldı

8 Haziran 2023

GSM2 İnovasyon Sistemleri ve Teknoloji A.Ş. İnsan Kaynakları Müdürümüz Barış Ali Keser ‘Sürdürülebilir Çalışan Bağlılığı Yaratmak’ Konusu ile 3. HR Network Etkinliğinde Konuşmacı Olarak Yer Aldı.

6 – 7 Haziran 2023 tarihlerinde EduPlus tarafından düzenlenen, iş dünyasının önde gelen şirketlerinden insan kaynakları direktörlerinin yer aldığı HR Network etkinliğinde GSM2 İnovasyon Sistemleri ve Teknoloji A.Ş. şirketimizde İnsan Kaynakları Müdürü olarak görev yapan Barış Ali Keser Sürdürülebilir Çalışan Bağlılığı Yaratmak konulu panelde konuşmacı olarak yer aldı.

Keser, işverenlerin çalışanlarına sağlıklı ve tatmin edici bir iş deneyimi sunmak için sürdürülebilir uygulamaları nasıl benimsediklerini ve çalışan bağlılığını nasıl artırdıklarının yanı sıra DİAS Şirketler Grubunda sürdürülebilir çalışan bağlılığı yaratmak için benimsediğimiz ilkelere de değindi. Bu kapsamda, Sürdürülebilir Kalkınma Amaçlarıyla birlikte üzerimize düşen sorumlulukları yerine getirme yolunda sürdürülebilirliğin Grubumuzun tüm faaliyetlerine ve karar mekanizmalarına uyarlanarak yürütülmesi için DİAS Şirketler Grubu Sürdürülebilirlik Kurulu’nun bu yıl aktif olarak çalışmalara başlayacağını vurguladı.

İş dünyasının sürdürülebilirlik hedeflerine ulaşması ve çalışan bağlılığını güçlendirmesine yönelik önerilerde bulunan Keser, panelin ikinci yarısında ise ‘Pandemi Sonrası Sürdürülebilir Çalışan Bağlılığı’ konusunda insan kaynakları fonksiyonunun rolü üzerinde durdu.

http://www.eduplus.com.tr/konferanslar/hr-network-summit/program