İŞE ALIM VE YERLEŞTİRME SÜRECİ

İŞE ALIM VE YERLEŞTİRME SÜRECİ

DİAS Şirketler Grubu olarak gücümüzü çalışanlarımızdan aldığımıza inanıyoruz. Bu kapsamda amacımız, Grubumuzun dinamizmine, yenilikçiliğine, motivasyonuna uyum sağlayacak ve heyecanımıza ortak olacak en doğru adayları belirleyerek işe almaktır.

İşe alım sürecinde pozisyonun gerektirdiği eğitim, teknik bilgi ve yetkinliklerin yanı sıra kurum kültürü ve Grubumuzun değerleri ile örtüşen kişilik özelliklerine sahip olunması da dikkate alınmaktadır. Adaylarımızın küresel düşünen, iş etiğine sahip, gelişime ve iletişime açık, yeniliklere önem veren, ekip çalışmasına yatkın, problem çözme ve sonuçlandırma becerilerine sahip olmalarını önemsiyoruz. Yöneticilik pozisyonları için değerlendirdiğimiz adaylarımızın ise stratejik ve yenilikçi düşünme, etkin karar alma, liderlik ve ekibini geliştirme niteliklerini öncelik olarak görüyoruz.

Grubumuza yapılan tüm başvurular dil, din, ırk, cinsiyet göz etmeksizin, herhangi bir ayrıcalık tanınmadan çeşitlilik ve fırsat eşitliği ilkelerine göre değerlendirilir.

Grup şirketlerimize ilişkin bütçe, plan ve programlar dahilinde şirket prosedürlerine bağlı olarak personel ihtiyaç talebi İnsan Kaynakları’na iletilir. İnsan Kaynakları tarafından belirlenmiş olan pozisyon yetkinlik ve kriterleri doğrultusunda ilgili kariyer sitelerinde yayınlanır ve gelen başvurular değerlendirilir.

Yazılım ve dijital teknolojiler aracılığıyla geleceğe yönelik çözümler sunan ve çalışan odaklı bir anlayışla hızla büyüyen şirket organizasyonumuzda sizi de aramızda görmek isteriz.

DİAS Şirketler Grubu bünyesinde yer almak istiyorsanız, başvurularınızı kariyer siteleri ve/veya kurumsal websitesinde yer alan İnsan Kaynakları bölümünde bulunan İş Başvurusu sayfasını ziyaret ederek bize ulaşabilirsiniz.