STAJ FIRSATLARI

STAJ FIRSATLARI

DİAS Şirketler Grubu’nu geleceğe taşıyacak olan genç yetenekleri keşfetmek için staj programımız sayesinde öğrencilerin kişisel ve mesleki yetkinliklerini geliştirebilecekleri gerçek bir iş deneyimi elde etmelerini amaçlıyoruz. Staj programımız, zorunlu staj koşulu bulunan üniversite öğrencilerini kapsamaktadır.

İlgili portallarda yayınlanan ilanımıza yapılan başvuruların değerlendirilmesinin ardından uygun şartları sağlayan stajyer adaylarına, insan kaynakları ve ilgili bölüm yöneticileri ile yüz yüze mülakat daveti gönderiyoruz. Bu aşamaları başarıyla tamamlayan ve olumlu değerlendirilen adaylarımızla teklif aşamasına geçiyoruz. Teklifimizi kabul eden genç arkadaşlarımızla Grup şirketlerimiz bünyesinde staj serüvenimizi başlatıyoruz.

Staj programı sonunda süreci birlikte değerlendirerek hem stajyerlerimizin hem de yöneticilerimizin görüş ve önerilerini alıyoruz. Olumlu değerlendirilen stajyerleri, ilerleyen süreçte istihdamda öncelikle değerlendirilmek üzere veri tabanımıza kaydediyoruz.

DİAS Şirketler Grubu bünyesindeki staj fırsatlarından yararlanmak istiyorsanız, başvurularınızı kariyer siteleri ve/veya kurumsal web sitesinde yer alan İnsan Kaynakları bölümünde bulunan İş Başvurusu sayfasını ziyaret ederek bize ulaşabilirsiniz.