Sevgili Diaslı;

Bir süredir bizimlesin ya da bu aileye daha yeni katıldın. Her iki durumda da bu başarı dolu yolculukta ortak Rotamıza ulaşmak adına bizimle beraber yürüdüğün için mutluyuz. 

Bu yolculuğu daha kolay hale getirmek için sana yön gösterecek bir kurumsal kimlik kılavuzu hazırlamak istedik.

Bildiğin gibi kurumsal kimlik kılavuzu, şirket imajının kalitesini ve bütünlüğünü korumayı kolaylaştırır. Şirketimizin kurumsal kimliği tutarlı olduğunda, değeri de artar. Üstelik bu kılavuz, iş süreçlerini de kolaylaştırmanı sağlayacak.

Bu nedenle bu kılavuzun bir baş ucu kitabı gibi olmasını diliyoruz.

Not: Bu kılavuz yalnızca kurum içi kullanım için hazırlanmıştır.

Şirket Logolarının Kullanımı

Şirketlerimizin logoları, marka kimliğimizin temel parçalarıdır ve doğru kullanımları büyük önem taşır. Logolarımızın renklerini değiştirmemek, oranlarını korumak ve bozulmamış şekilde kullanmak, markalarımızın tanıtımında tutarlılık sağlar. Ayrıca, logolarımızın uyum içinde kullanılması, markalarımızın güçlü ve tutarlı imajını yansıtacaktır.

Mail İmza Kullanımı

Şirketimizin profesyonel ve bir o kadar da kişisel bir dokunuş kazanmasını istiyoruz. Mail imzalarınızda ortak bir kimlik oluşturabilmek için siz de iletişim bilgilerinizi ekleyerek, e-posta etkileşimlerinizi daha profesyonel bir hale getirebilirsiniz. 

Kurumsal Font Kullanımı

Şirketimizin güçlü bir kimliğe sahip olmasının bir parçası olarak, belirli kurumsal fontları kullanıyoruz. Kullandığımız bu fontlar, markamızın bütünlüğünü ve profesyonelliğini yansıtıyor. Mevcut kurumsal fontları bağlantıdan indirebilir, doküman ve sunumlarınızda kullanabilirsiniz.

Sunum Şablonları Kullanımı

Yaratıcılığınızı ve profesyonelliğinizi daha da ön plana çıkarmak amacıyla, şirketimizin sunum şablonlarını sizinle paylaşıyoruz! Bu şablonlar marka kimliğimizi yansıtıyor ve sunumlarınızda şirketimizi en iyi şekilde temsil etmenize olanak sağlıyor. Şablon düzeni, renkler ve grafikler mesajlarınızı etkili bir şekilde iletebilmeniz için özenle seçildi.

Antetli Kağıt Kullanımı

Antetli kağıtlarımız, profesyonel kimliğimizi yansıtmak amacıyla tasarlandı. Logolarımız ve iletişim bilgilerimizin bulunduğu antetli kağıtlarımızı kullanarak, resmi yazışmalarınızda şirketimizin marka kimliği yansıtabilirsiniz.

Kurumsal Duvar Kağıtları

Şirketimizin duvar kağıtları, şirket kültürümüzü ve enerjimizi yansıtmak amacıyla özenle tasarlandı. Sizler için tasarlanan yüksek çözünürlüklü duvar kağıtlarını bağlantıdan indirebilir ve ekranlarınızı renklendirebilirsiniz. 

Görsel Dünya Rehberi

Şirketimizin etkileyici görsel dünya rehberini sizinle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz! Oluşturduğumuz bu rehberi inceleyerek, grup şirketlerimizin görsel dünyasını keşfedebilirsiniz.

Kurumsal Tanıtım Kılavuzu -
Tüm Kaynaklar

Tüm kaynaklara kolayca erişim sağlamanız için hazırladığımız arşiv dosyasını bağlantı üzerinden indirerek, kurumsal tanıtım materyallerimize erişim sağlayabilirsiniz.

Görüş ve Önerileriniz

Sizinle paylaştığımız kurumsal kimlik kılavuzumuz ihtiyaçlar doğrultusunda güncellenecek olup, kılavuzumuz hakkında soru, görüş ve önerileriniz için bizimle her zaman kurumsal@diasteknoloji.com üzerinden iletişime geçebilirsiniz. 

Teşekkür ederiz.

Kurumsal İletişim Departmanı