CEO MESAJI

CEO MESAJI

Değerli Paydaşlarımız,

 

DİAS Şirketler Grubu, faaliyetlerinde insan kaynağına yatırım yapmayı önceliklendiren iş yaklaşımı ve kurumsal yönetim anlayışı ekseninde şekillendirdiği organizasyon yapısı ile yönetim modelini temel almaktadır. Katma değerli ve kaliteli çözümler üreten bu oluşuma liderlik etmenin son derece kıymetli olduğu kanaatindeyim.

 

Risk ve fırsatları etkin bir şekilde değerlendirerek geleceğe yön veren trendleri yakından takip eden ve dijital dönüşüm ilkeleriyle tasarladığımız süreçlerimizle stratejik hedeflerimize ulaşma yolunda kararlı ve güçlü adımlarla ilerliyoruz.

 

Kurumsal yönetim ilkelerinin ve sürdürülebilirlik unsurlarının verdiği sorumlulukla etik, çevik ve şeffaf bir yaklaşımı benimseyerek işaretleme ve takip alanında sektöre yön veren öncü Grup Şirketleri olmayı hedeflemekteyiz. Küresel değişim ve dönüşümlere hızlı uyum sağlayan, yenilikçi uygulamalarla dinamizmi vurgulayan ve çalışan odaklı bir anlayışla büyümeye devam eden DİAS Şirketler Grubu’nun yarattığı değeri üst seviyelere taşıyacağına dair inancım tam.

 

Sürdürülebilirliği büyüme ve inovasyon açısından bir fırsat olarak görüyor ve bu doğrultuda sürdürülebilirlik önceliklerimizin iş süreçlerine entegrasyonunu önemseyen bir kurumsal strateji ile faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. Grubun sosyal, ekonomik, çevresel ve kurumsal yönetim yönlerini kapsayan etkenleri göz önünde tutarak sürdürülebilirlik performansının gelişmesi için çaba sarf ediyoruz.

 

Sizlerle birlikte hayata geçirilen ve geçirilecek tüm çalışmalarımızda, Grup olarak başarılarımızı aynı azim ve kararlılıkla devam ettireceğimize ve Türkiye’de ilk ve dünya çapında örnek olacak yönetim ile hep birlikte yüksek katma değerli daha nice projelere imza atacağımıza tüm kalbimle inanıyorum.

 

Sevgi ve Saygılarımla,

 

Metehan OĞUZ
DİAS Şirketler Grubu
CEO & Yönetim Kurulu Başkan Vekili